AGONIJA TOTENHEMA: I čekićari nalupali peltove

21. 02. 2021. u 16:24

FUDBALERI Vest Hema pobedili su na svom terenu ekipu Totenhema sa 2:1 u utakmici 25. kola Premijer lige.

АГОНИЈА ТОТЕНХЕМА: И чекићари налупали пелтове

Vest Hem je nastavio seriju sjajnih rezultata i nalaze se na poziciji četiri koja vodi u Ligu šampiona.

Sa druge strane, Totenhem je u velikoj krizi. Zauzimaju tek deveto mesto sa 36 bodova.

“Čekićari” su odlično otvorili meč i poveli već u petom minutu, kada je gol postigao Antonio.

Mogli su “Petlovi” da stignu do izjednačenja u 13. minutu, ali je veliki priliku propustio Hari Kejn, pa se sa minimalnim vođstvom domaćih otišlo na odmor.

Nešto slično kao i u prvom poluvremenu, Vest Hem dolazi do ranog gola. Igrao se 47. minut, kada je Džesi Lingard duplirao prednost nakon asistencije Pabla Fornalsa.

Zaigrala je ekipa Žozea Murinja znatno ofanzivnije od tog trenutka, ali nisu uspeli da dođu ni do boda.

Utešni pogodak za Totenhem dao je Lukas Moura u 64. minutu posle dodavanja Gereta Bejla.