PITANJE ŠAMPIONA ŠPANIJE REŠENO? Real poražen od Levantea, Atletiko na plus sedam uz dva meča manje

30. 01. 2021. u 19:25

FUDBALERI madridskog Reala neprijatno su iznenadili navijače pošto su u 20. kolu Primere poraženi na svom terenu od Levantea sa 2:1.

ПИТАЊЕ ШАМПИОНА ШПАНИЈЕ РЕШЕНО? Реал поражен од Левантеа, Атлетико на плус седам уз два меча мање

Real je igrao sa desetoricom od devetog minuta kada je isključen Militao ali ipak je uspeo prvi da stigne do vođstva.

U 13. minutu prednsot blankosima doneo je Marko Asensio, ali već sredinom prvog poluvremena postalo je jasno da je igrač više velika prednost za goste.

Izjednačenje je stiglo u 32. minutu preko Moralesa.

Sredinom drugog poluvremena Rodžer je promašio penal za goste, ali je isti igrač 15 minuta kasnije ispravio svoju grešku i doneo Levanteu tri boda.

Real posle ovog poraza ima 40 bodova, sedam manje, uz dva meča više od gradskog rivala Atletika. sutra bi mogao dapadne na treće mesto pošto Barselona ima priliku da se pobedom bodovno izjednači sa velikim rivalom, a kartalonska ekipa ima i bolju gol-razliku.