PRIČA SA SREĆNIM KRAJEM: Psić utrčao sa kopačkom u teren, fudbaler ga nakon meča udomio (VIDEO)
KRAJNJE simpatična scena na fudbalskim terenima.
FOTO: Printskrin
Zanimljiva je situacija viđena na meču bolivijskog šampionata između Strongesta i Nasional Potosija.
Pas je uleteo na teren, bio je toliko željan da zaigra, poneo je i kopačke koje je pozajmio sa klupe za rezervne igrače.
Performans zalutalog "fudbalera" je doveo do prekida meča. Tada je psića sa terena izneo jedan fudbaler. Psu je najteže bilo da vrati kopačke,
Kako prenose tamošnji mediji pomenuti fudbaler je nakon meča odlučio da udomi ovog psa, te je priča imala srećan kraj.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
VODIČ KROZ SPORTSKU 2021. GODINU: Svi sportski događaji koje željno isčekujemo!
01. 01. 2021. u 10:25 >> 10:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ČESTITKE BELINGEMU I SUDIJAMA!" Oglasio se otac Erlinga Halanda nakon ispadanja Norveške sa Mundijala
Bivši norveški fudbaler Alf-Inge Haland, otac zvezde "vikinga" Erlinga Halanda, oglasio se na društvenim mrežama nakon ispadanja Norveške od Engleske, i to prozvavši sudije.
12. 07. 2026. u 12:30
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
SADA I ZVANIČNO! Dušan Alimpijević produžio ugovor do 2028. godine
Sada je stigla i potvrda, Dušan Alimpijević, produžio je ugovor sa Bešiktašem do 2028. godine.
12. 07. 2026. u 18:26
Komentari (0)