REAL NASTAVIO SERIJU POBEDA: "Kraljevići" u drugom poluvremenu slomili Granadu, Jović meč gledao sa klupe (VIDEO)

Č. V.

23. 12. 2020. u 22:12

FUDBALERI Real Madrida nastavili su sa pobedama, pošto su na svom terenu savladali Granadu sa 2:0 u 15. kolu Primere i došli do petog vezanog trijumfa u tamošnjem šampionatu.

РЕАЛ НАСТАВИО СЕРИЈУ ПОБЕДА: Краљевићи у другом полувремену сломили Гранаду, Јовић меч гледао са клупе (ВИДЕО)

Mučio se "kraljevski klub" sruši otpor Granade, ali na kraju je uspeo to da uradi, iako su gosti pokazali da su ozbiljna ekipa.

Brazilac Kazemiro je doveo Real do prednosti u 57. minutu i to mu je bio treći pogodak u poslednjih mesec dana.

Trijumf aktuelnog šampiona Španije potvrdio je sjajni Karim Benzema golom u trećem minutu nadoknade vremena. To je Francuzu bio osmi pogodak u Primeri i nalazi se na čelu lista strelaca zajedno sa Jagom Aspasom (Selta) i Đerardom Morenom (Viljareal).

Treba napomenuti da je srpski reprezentatiavc Luka Jović ovaj meč gledao sa klupe za rezerve.

Real se nalazi na drugom mestu na tabeli sa 32 boda koliko ima i vodeći Atletiko, s tim da "jorgandžije" imaju dva meča manje, dok je Granada sedma i osvojila je 21 bod.