SALAH NAJAVLJUJE ODLAZAK: Egipćanin se nudi španskim velikanima?
FUDBALER Liverpul Mohamed Salah istakao da bi mogao da napusti "crvene", ali da nije siguran kada će se to dogoditi.
Foto: EPA-EFE/Martin Rickett/POOL
Egipćanin je rekao da su Real Madrid i Barselona jedni od najboljih klubova sveta.
Sjajni krilni napadač se i ranije dogovio u vezu sa "kraljevićima", kojima je potreban igrač te klase.
- Real i Barselona su dva najbolja kluba. Ko zna šta može da se dogodi u budućnosti... Ipak, trenutno sam fokusiran kako da pomognem Liverpulu da opet osvoji Ligu šampiona i Premijer ligu - rekao je Salah.
Jedan od najboljih igrača tima Jirgena Klopa nije siguran još koliko će ostati na "Enfildu".
- Teško je pitanje koliko ću biti još u Liverpulu. Sve je do kluba. Želim da rušim rekorde i ponavljam uspehe - zaključio je Salah.
Očekuje se da bi potencijalni transfer mogao da iznosi 120 miliona evra.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
STIGAO ODGOVOR ZVEZDI: OFK Beograd nikada nije bio, niti će biti nečija filijala
19. 12. 2020. u 11:16
DUŠKO TOŠIĆ O MOGUĆEM POVRATKU U ZVEZDU: Uvek je privilegija nositi crveno-beli dres
19. 12. 2020. u 10:49
JUNAJTED NIŠTA NE PREPUŠTA SLUČAJU: Spreman novi ugovor za jednog od najboljih igrača
19. 12. 2020. u 10:25
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako. A najnovija vest - obradovala je ruskog predsednika, Vladimira Putina, jer se njegov omiljeni sport vraća na velika, međunarodna vrata, sa sve ruskim obeležjima.
08. 12. 2025. u 15:15
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)