ZVEZDAŠI U EKSTAZI PROZVALI IBRAHIMOVIĆA: "Žao mi je što će Milun i Gobelja da te strpaju u džep "
ŽREB je tako hteo. Fudbaleri Crvene zvezde će u 1/16 finala Lige Evrope igrati protiv Milana. Ibra i ekipa dolaze 18. februara na Marakanu.
Nemanja Milunović foto: M.V.
Navijači crveno-belih nemaju starh od sedmostrukog šampiona Evrope. Veruju da izabranici Dejana Stankovića mogu da se suprotstave Milanezima.
Naravno najveća pretnja stiže od legendarnog Zlatana Ibrahimovića. Ali, za Ibru će biti zaduženi Milunović i Gobeljić.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo
MILAN SE VRAĆA NA "MARAKANU" Ovoga puta magla neće pomoći roso-nerima (VIDEO) (FOTO)
14. 12. 2020. u 13:52
FUDBALSKI SVET U SUZAMA: Preminuo legendarni trener Liverpula!
14. 12. 2020. u 11:46 >> 11:46
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (18.45). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
PREDRAG MIJATOVIĆ OSTAO U ŠOKU NA SEDNICI UPRAVE FK PARTIZAN! Posle derbija, na važnu temu - jedini digao ruku "za", svi ostali - ODBILI!
Najnovije vesti vezane za FK Partizan svakako nisu onakve kakve bi "grobari" želeli.
26. 02. 2026. u 13:10
JEDINA FOTKA DEKIJA I TRUDNE NOVINARKE: Nije rođena u Srbiji, podariće mu 5. dete - mlađa od njega 8 godina (FOTO)
ANITA Bojanić je supruga Dejana Stankovića, koja će mu uskoro podariti drugo dete, a treneru Crvene Zvezde će to biti peto dete s obzirom da iz prvog braka ima trojicu sinova Stefana, Filipa i Aleksandra.
26. 02. 2026. u 16:48
Komentari (5)