SVI SREĆNI: Sadik daje golove, Almerija pobeđuje, u Humsku stižu bonusi
UMAR Sadik nastavlja da veseli navijače Partizana i kao član španskog drugoligaša Almerije.
Umar Sadik Foto N. Paraušić
Novom pobedom od 3:1 protiv Malage, Almerija se učvrstila na trećoj poziciji tabele Segunda lige i na dobrom putu je da obezbedi plasman u viši rang.
Sadik je petim golom na poslednjih osam utakmica učestvovao u pobedi, a u strelce se upisao i bivši fudbaler Rada Nikola Maraš.
Podsetimo, Saadik je u Almeriju prešao za fiksnih pet miliona evra, plus četiri miliona bonusa koji će se aktivirati ako Almerija izbori plasman u Primeru i dodatni milion ako Nigerijac bude prvi strelac tima.
Preporučujemo
ŠALKEOVOJ SERIJI NE NAZIRE SE KRAJ: Ni igrač više nije dovoljan za pobedu
13. 12. 2020. u 18:00
ŠTA URADI CRNI RAJKO: Primio gol sa 30 metara, pa odbranio penal! (VIDEO)
13. 12. 2020. u 18:02
EMOTIVNO VEČE NA "OLIMPIKU": Legendarni kapiten se vraća kući, navijačima Rome će biti čudno da ne bodre svog voljenog sina
POSLEDNjI meč 17. kola Serije A donosi emotivan duel na Olimpiku, gde Roma dočekuje Đenovu. U centru pažnje je povratak Danijelea De Rosija u Rim, ovoga puta kao rivala, dok domaćin traži pobedu kojom bi održao korak za timovima iz vrha tabele.
29. 12. 2025. u 09:00
PAO ALEKSANDAR LUKAŠENKO: Ovo je njegova prva reakcija (VIDEO)
Najnovije vesti iz Belorusije su prilično neočekivane.
30. 12. 2025. u 19:58
UMRO NAJTEŽI ČOVEK NA SVETU: Sa 600 kilograma ušao u istoriju - borio se da smrša, ali bolest je presudila
DRŽAO je Ginisov rekord za najtežeg čoveka na planeti...
30. 12. 2025. u 18:15
Komentari (0)