LIGA EVROPE: Jang Bojs se spasio u nadoknadi, Rijeka šokirala Alkmar
FUDBALERI Jang Bojsa igrali su večeras nerešeno 1:1 sa Klužom u direktnom duelu za plasman u nok-aut fazu Lige Evropa.
Foto: EPA
Jang Bojs je završio kao drugi u Grupi A sa osam bodova, dva više od Kluža.
Utakmica u Bernu je bila uzbudljiva, a izjednačujući gol za prolaz postignut je iz penala.
Jang Bojs je kasnije dao još jedan gol za pobedu nad Klužom.
Jedan igrač Jang Bojsa je isključen i čak dvojica iz Kluža.
Roma je poražena od CSKA Sofije u Bugarskoj sa 3:1, ali joj taj rezultat nije ugrozio prvo mesto.
Arsenal je potvrdio prvo mesto u Grupi B, a prošao je i Molde, koji je igrao 2:2 sa Rapidom u Beču.
Bajer Leverkuzen je pobedio Slaviju iz Praga sa 4:0 u utakmici koja je odlučivala ko će sa prve odnosno druge pozicije iz Grupe C otići dalje.
Rendžers je završio kao prvi u Grupi D, posle pobede nad Lehom, odnosno remija Benfike i Standarda.
Benfika je druga u grupi.
Promena pozicije se desila i u Grupi E, gde je PSV sa 4:0 pobedio Omoniju i iskoristio remi Granade sa PAOK-om.
Napoli je prvi u Grupi F posle remija 1:1 sa Real Sosijedadom.
Obe ekipe su prošle dalje, pošto AZ nije uspeo da pobedi Rijeku.
Preporučujemo
CRVENO-BELI STIGLI U ČEŠKU: Igrači Zvezde testirani na virus korona u kasnim satima
09. 12. 2020. u 22:48
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako. A najnovija vest - obradovala je ruskog predsednika, Vladimira Putina, jer se njegov omiljeni sport vraća na velika, međunarodna vrata, sa sve ruskim obeležjima.
08. 12. 2025. u 15:15
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)