BRUKA JUNAJTEDA: Totenhem brojao do šest na "Old Trafordu" (VIDEO)

04. 10. 2020. u 20:10

FUDBALERI Totenhema pregazili su Mančester junajted sa 6:1 na "Old Trfordu" u 4. kolu Premijer lige.

БРУКА ЈУНАЈТЕДА: Тотенхем бројао до шест на Олд Трафорду (ВИДЕО)

Uraganskih uvodnih sedam minuta viđeno je na ovoj utakmici. Domaćin je poveo u 2. minutu kada je Bruno Fernendeš pogodio sa bele tačke. Ipak, gosti su vrlo brzo preokrenuli rezultat.

Iskoristili su "pevci" greške loše odbrane Junajteda i preko Ndombelea i Sona šli do prednosti i jasno stavili do znanja da su došli da osvoje tri boda.

Posao gostima je dodatno bio olakšan kada je Antoni Marsijal zaradio direktan crveni karton nakon što je udario Erika Lamelu.

To je Totenhem iskoristio i do odlaska na odmor postigao još dva gola. U strelce su se upisali Kejn i Son.

Izabranici Olea Gunara Solskjera brojčano slabiji nisu uspeli da promene stanje stvari na terenu, pa je klub iz Londona dodatno uvećao prednost.

Totenhem je na kraju utakmice brojao do šest. Poslednja dva gola za tim Žozea Murinja su postigli Serž Orije i Hari Kejn, kome je to bio drugi gol na utakmici.

Junajted posle tri odigrane utakmice ime jednu pobedu i dva poraza, dok Totenhem zauzima peto mesto sa sedam bodova.