SRBIN DONEO TROFEJ OLIMPIJAKOSU - RANĐELOVIĆ: Zaslužili smo kup, srećan sam što sam postigao gol (VIDEO)
FUDBALERI Olimpijakosa su osvojili Kup Grčke, pošto su savladali AEK sa 1:0, a jedini gol postigao je Lazar Ranđelović.
FOTO: EPA
Srbin je jedini gol na meču postigao u 10. minutu. Primio loptu sa desne strane i veoma preciznim udarcem doneo pehar Pirejcima.
Heroj Atinjana je u razgovoru za "Novosti" nakon prospavane noći sumirao utiske.
"Još jedna sjajna noć je iza nas. Srećan sam što sam sa Olimpijakosom osvojio još jedan trofej. Zaslužili smo kup, kao i prvenstvo ove godine. U Meč smo ušli sa namerom da pobedimo, to je bilo najvažnije. Postigli smo rano gol i meč završili kako treba", poručio je Ranđelović i dodao:
"Srećan sam što sam ja postigao taj odlučujući gol. Naravno, za trofej smo do jednog smo zaslužni. Pružili smo maksimum. Čestitao bih saigračima na borbi i želji, zbog toga nas je Bog nagradio".
Mladi fudbaler ističe da je gol na početku sezone motivacija da vredno radi u nastavku.
"Pred sam početak sezone puno će mi značiti. Ako da Bog, nadam se da će ih biti još puno u nastavku sezone" ističe Ranđelović.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku.
Preporučujemo
POTENCIJALNI RIVAL ZVEZDE DOVEO BIVŠEG IGRAČA INTERA: Reprezentativac Francuske u Olimpijakosu
12. 09. 2020. u 10:07 >> 10:33
BRAĆA STOJE PRED ELITOM: Zvezda protiv Olimpijakosa za treću vezanu Ligu šampiona
02. 09. 2020. u 09:03
TVRDO NA "ALFONSO MORUBEU": Katastrofalna napadačka forma žute podmornice ne obećava veliki broj pogodaka
FUDBALERI Seute ugostiće Kadiz u duelu koji dolazi u osetljivom trenutku za oba tima (14.00). Završnica sezone u Segundi donosi sve veći pritisak, jer svaki bod može da napravi značajnu razliku na tabeli.
28. 03. 2026. u 07:30
SKANDAL: UEFA zabranila pravoslavlje, a satanizam je dozvoljen!
Najnovije vesti iz sveta sporta, tačnije fudbala, vezane su za FK Crvena zvezda, ali je i cela Srbija, pa i celo pravosavlje pogođeno odlukom evropske kuće fudbala, UEFA.
27. 03. 2026. u 15:15
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)