DULJAJ I JOJIĆ ZA JAČI PARTIZAN: Bivši crno-beli se vraćaju kući
ODLASKOM Save Miloševića, otišao je i stari stručni štab.
Foto: M.Vukadinović
- Moj prvi pomoćnik biće Igor Duljaj. Asistenti će mi biti Branko Vukašinović i Branimir Mićović, a voleo bih da sa nama ostane i kondicioni trener, profesor Marko Stojanović - kaže Stanojević.
Pojavila se informacija da bi Partizan mogao da vrati Miloša Jojića iz turskog Bašakšehira. Prema poslednjim informacijama, klub ulaže napore da se ovaj transfer realizuje, ali pitaju se i Turci.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
PROMOCIJA NOVOG TRENERA PARTIZANA: Želja mi je da celu priču preokrenem (VIDEO/FOTO)
02. 09. 2020. u 12:18
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za ponedeljak
ZA početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
08. 06. 2026. u 07:30
NIŠTA OD EVROPE! Evo gde će Dušan Vlahović nastaviti karijeru!
Rastanak srpskog reprezentativca sa Juventusom ne dovoodi se u pitanje.
07. 06. 2026. u 16:15
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (2)