NAJBOGATIJI FUDBALER OSTAO BEZ KLUBA: Posle Lestera slobodan igrač
U PREMIJER ligi je igrao najbogatiji fudbaler na svetu, ali sada mu je istekao ugorov sa Lesterom i u potrazi je za novim klubom.
foto: EPA
Reč je o napadaču Faiku Bolkijahu (22), koji je ujedno i princ sa Bruneja. On je četiri godine bio fudbaler engleskog kluba, a da minut nije proveo na terenu u zvaničnim utakmicama.
Pažnju javnosti je privukao porodičnim nasleđem, odnosno kao najbogatiji fudbaler sveta čije bogatstvo se procenjuje na više od 20 milijardi dolara.
Boklijah je rođen u Los Anđelesu, a prije Lestera je igrao za mlade timove Sautemptona i Čelsija.
Zanimljivo je da je na drugom mestu liste najbogatijih fudbalera sveta Krisijano Ronaldo sa “sitnih” 470 miliona dolara imetka.
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (18.45). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
PREDRAG MIJATOVIĆ OSTAO U ŠOKU NA SEDNICI UPRAVE FK PARTIZAN! Posle derbija, na važnu temu - jedini digao ruku "za", svi ostali - ODBILI!
Najnovije vesti vezane za FK Partizan svakako nisu onakve kakve bi "grobari" želeli.
26. 02. 2026. u 13:10
JEDINA FOTKA DEKIJA I TRUDNE NOVINARKE: Nije rođena u Srbiji, podariće mu 5. dete - mlađa od njega 8 godina (FOTO)
ANITA Bojanić je supruga Dejana Stankovića, koja će mu uskoro podariti drugo dete, a treneru Crvene Zvezde će to biti peto dete s obzirom da iz prvog braka ima trojicu sinova Stefana, Filipa i Aleksandra.
26. 02. 2026. u 16:48
Komentari (0)