KOMPANI ODLAZI U PENZIJU: Dres Anderlehta menja za odelo sa istim grbom
VINSENT Kompani je odlučio da završi igračku karijeru.
Kompani u sredini Foto: EPA
Iskusni fudbaler je odlučio da okači kopačke o klin, kako bi dres Anderlehta zamenio za odelo sa istim grbom i u njemu seo na klupu belgijskog velikana.
Nekadašnji kapiten Mančester sitija godinu dana je bio, istovremeno, igrač i pomoćnik glavnog trenera. On je jednu sezonu proveo na terenu kako bi pomogao mlađim saigračima i belgijskom timu, a sada je odlučio da se penzioniše i da obavlja samo funkciju glavnog menadžera svog voljenog kluba.
Preporučujemo
LALATOVIĆ I SAM OSTAO ZAPANjEN: Penal u 90+7 za pobedu, a onda - čudo (VIDEO)
21. 03. 2026. u 18:55
"DA JE KANUTE DAO GOL..." Takis Lemonis se oglasio nakon meča Radnički - Zvezda
21. 03. 2026. u 18:05
POVRATAK DUŠANA VLAHOVIĆA! Povreda je prošlost, Srbin spreman da povede Juve do mesta koje vodi u Ligu šampiona!
DANAŠNjI program Serija A zatvoriće Juventus i Sasuolo koji se sastaju na "Alijanc stadionu" od 20 časova i 45 minuta. "Stara dama" se bori za mesto koje vodi u Ligu šampiona i mora osvajati bodove na svom terenu kako bi se našla među prva četiri na tabeli.
21. 03. 2026. u 07:20
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 15:34
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)