STANKOVIĆ NA MUKAMA: Prvo korona, a sada povrede, Zvezda nikako da se kompletira

GLAVA boli od brojnih povreda.

СТАНКОВИЋ НА МУКАМА: Прво корона, а сада повреде, Звезда никако да се комплетира

Foto: M. Vukadinović

Nije lako Dejanu Stankoviću, na početku priprema trener Crvene zvezde bio je bez šestorice igrača zaraženih virusom korona, a ni sada pred kraj nije u boljoj poziciji.

Sa povredama kubure Ben, Pavkov, Boaći i Gavrić, od meča sa Napretkom i Milunović.

Svi se polako oporavljaju i Stankoviću će biti potrebno mnogo strpljenja dok se spremni ne vrate u stroj.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

GORI NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!

"GORI" NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!

SVOJ evropski put Vojvodina nastavlja protiv Ajaksa u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije. Holandski velikan želi ekspresan povratak na međunarodnu scenu posle razočaravajuće prošle sezone, dok Novosađani pokušavaju da se oporave od eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope i naprave iznenađenje pred svojim navijačima na "Karađorđu" (20.00).

23. 07. 2026. u 07:03 >> 07:03

Komentari (1)

SIRSKI JE PROŠLOST, KO JE NOVI UKRAJINSKI KOMANDANT: Vojska i narod ga vole, istakao se u borbama, a povukao nakon tragedije