“Grobari” i “BBB” napravili haos u Vukovaru, dvojica mladića u bolnici
Vukavar je u četvrtak predveče bio popriše žestoke navijačke tuče “Bed Blu Bojsa” i “Grobara”, posle koje je između 20 i 25 ljudi privedeno u policiju, dok se za ostalim vinovnicima incidenta još traga.
Foto: printskrin
Hrvatski portal “24 sata”, navodi, pozivajući se na izvore sa lica mesta, da je do sukoba došlo pošto su navijači Partizana verbalno napali Hrvata koji je u tom trenutku šetao sa ženom i detetom.
- U četvrtak predveče haos u Vukovaru. Potukli su se pripadnici dve navijačke grupe, Dinamovi „Bed Blu Bojsi“ i navijači Partizana koji se zovu „Grobari“. Potvrdio nam je to portparol PU Vukovarsko - sremske Dragoslav Živković - javlja 24sata.hr.
Do tuče je došlo oko 19 sati u Ulici Vijenac kneza Branimira, potvrđeno je iz vukovarsko sremske policije, uz informaciju da su dvojica mladića završila u bolnici.
- Policija je bila brza, priveli su 20 do 25 ljudi, za ostalim učesnicima tragaju - rečeno je iz policije.
- Poslednjih mesec i po dana naši službenici patroliraju Vukovarom kako bi sprečili ovakve situacije. Odmah smo reagovali i sprečili da dođe do većih nevolja. Ovakve stvari nećemo dopustiti u našem gradu - izjavio je Živković.
KERIK JE PREPORODIO JUNAJTED: Mančester ima priliku da se učvrsti na četvrtom mestu, ali "karamele" se neće predati bez borbe
VAŽAN ponedeljak u Premijer ligi donosi duel na "Hil Dikinson" stadionu gde Everton želi da po prvi put posle sezone 2013/14 upiše dve pobede nad razizgranim Mančester junajtedom u istom šampionatu.
23. 02. 2026. u 08:00
RUSI SE OVOME NISU NADALI: Pola Rusije besno zbog onog što se desilo u Beogradu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
23. 02. 2026. u 20:02
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)