TIKNIZJAN PRIČAO O SRPSKOM FUDBALU: Prvenstvu Rusije jače, ali ovde postoji nešto...
CRVENA zvezda je pred početak ove sezone dovela Naita Tiknizjana iz moskovske Lokomotive. Jermen je sad govorio o srpskom fudbalu.
FOTO: Tanjug/AP
Levi bek je uporedio igranje u Srbiji i Rusiji. On je takođe otkrio zašto je izabrao crveno-bele za sledeću stanicu u karijeri.
- Neću da lažem i tvrdim da je prvenstvo Srbije jače od ruskog. Ne, naprotiv, ruska liga je za dva nivoa jača, i to sam znao kada sam dolazio u Srbiju. Ali ovde postoji nešto što, nažalost, trenutno u Rusiji nema - evropska takmičenja - rekao je Tiknizjan za ruske medije.
Objasnio je da je donošenje odluka zavisi od utakmica u prvenstvu Srbije i evropskih duela.
- Danas igraš protiv Spartaka iz Subotice, a već za tri dana protiv Lila. Brzina donošenja odluka je potpuno drugačija. Zato, kada igraš u domaćem prvenstvu, moraš da radiš maksimalno, bez obzira na protivnika. To je ovde osnovno pravilo, osnovna postavka - zaključio je reprezentativac Jermenije.
Podsetimo, Tiknizjan je ove sezone odigrao 11 utakmica u svim takmičenjima za Zvezdu i zabeležio je jednu asistenciju.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
DAN NAKON PORAZA U ATINI: Partizan se oglasio, raskinuli saradnju sa ovim igračem
08. 11. 2025. u 10:30
ŠANSE DRASTIČNO PORASLE: Evo koliko bodova je Zvezdi potrebno za evropsko proleće
07. 11. 2025. u 13:34
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SPEKTAKL U DALASU: Holandija započinje avanuturu na Svetskom prvenstvu protiv uvek neugodnih "samuraja"
POSLE dugog čekanja, Holandija konačno započinje svoju avanturu na Svetskom prvenstvu 2026, a prva prepreka u grupi "F" biće uvek neugodni Japan (22.00). Duel na "AT&T stadionu" u Arlingtonu, Teksasu mogao bi odmah da pokaže koliko daleko obe selekcije mogu da doguraju na ovom turniru.
14. 06. 2026. u 08:00
NjUJORK JE ŠAMPION NBA LIGE! Niksi nakon 53 godine osvojili titulu - Džejlen Branson heroj grada
KOŠARKAŠI Njujork Niksa šampioni su NBA lige posle 53. godine pošto su u finalu najjače lige sveta u petoj utakmici slavili protiv San Antonio Sparsa sa 9490.
14. 06. 2026. u 05:31
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)