ODLAZAK SA MARAKANE: Vezista napustio Crvenu zvezdu
Nije vezista uspeo da se nametne Vladanu Milojeviću pred sezonu, te je morao da potraži novi klub.
FOTO: M. Vukadinović
Nije Mateja Bojović uspeo da se uzdigne iznad mlađih kategorija Crvene zvezde i dođe u priliku da se bori za mesto u prvi tim kluba u kome je ponikao, te će naredni period nastupati u dresu prvoligaša.
Dvadesetdvogodišnji krilni fudbaler nastupao je u Grafičaru, Brodarcu, Belegišu i BASK-u, a Meridian sport navodi da bi nova adresa trebalo da mu bude Tekstilac iz Odžaka.
Prošlogodišnji superligaš želi što pre da se vrati u elitu, a u Bojovića vide kao idealni deo slagalice ka tom cilju.
Posebno zato što pokriva krilnu poziciju pa u Tekstilcu smatraju da će upravo školovanje u Crvenoj zvezdi moći da bude od pomoći klubu.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NEKI NOVI PARTIZAN: Legendarni Saša Ilić protiv Zemuna započinje svoju avanturu na klupi "crno-belih"
ZVANIČNI debi na klupi Partizana, Saša Ilić imaće večeras na "gostovanju" Zemunu u prvom kolu Superlige Srbije (19.00).
18. 07. 2026. u 07:30
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
Grom udario direktno u stado ovaca, ubio 97 sa crnim nosem - ne pamte smrtonosniji udar u istoriji
IZGUBILI godine mukotrpnog rada i tradicije.
18. 07. 2026. u 18:35
Komentari (0)