ODE SRBIN NA OSTRVO! Strahinja Pavlović napušta Milan i seli se u Premijer ligu
SRBIN bi mogao da se preseli sa Apeniskog polustrva u Englesku.
FOTO: EPA
Naime, Strahinja Pavlović (24) je meta Kristal palasa koji nudi 30.000.000 evra za reprezentativca Srbije, preneli su engleski mediji.
Milan ozbiljno računa na našeg štopera i ceni ga na čitavih 45.000.000 evra i sada je sve daleko dogovora.
Osvajač FA kupa traga za centralnim bekom koji bi mogao da zameni Marka Geija pošto je defanzivac meta Totenhema i Čelsija u letnjem prelaznom roku.
Šapčanin ima još tri godine ugovora sa sedmostrukim prvakom Evrope i jasno je da roso-neri mogu da postavljaju uslove koje im odgovaraju.
BONUS VIDEO: Sportski skandal koji je ušao u istoriju
Preporučujemo
ČISTA EGZOTIKA: Luka Jović ima milionsku ponudu na stolu - od pobednika Lige šampiona!
06. 06. 2025. u 11:17
Spektakl u Minhenu: Bajern ima prednost, ali Real nikad ne sme da se otpiše!
Bajern Minhen i Real Madrid odmeriće snage u revanšu četvrtfinala Lige šampiona (21.00), a Bavarci na "Alijanc areni" brane minimalnu prednost iz prvog meča koji je bio jedna od najboljih utakmica ovogodišnjeg izdanja najjačeg klupskog takmičenja.
15. 04. 2026. u 07:15
Drama! Srbija ceo dan strepela da li Crvena zvezda bojkotuje večiti derbi - evo šta se u subotu uveče desilo!
Raspored je bio takav - večiti derbi za kraj ligaškog dela regionalnog šampionata u košarci, ali... To što je raspored govorio "Partizan dočekuje Crvenu zvezdu u nedelju uveče" nije se svidelo Zvezdi. Uopšte.
18. 04. 2026. u 20:05
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)