FUDBALSKI "ZEMLJOTRES": PSŽ ostaje bez novca?
"Radio Monte Karlo" preneo je iznenađujuću vest da bi predsednik Pari Sen Žermena, katarski milioner Naser Al-Kelaifi, mogao da se povuče sa ove pozicije.
FOTO: AP/Tanjug
Kako je preneo ovaj mediji, vlasnici Pari Sen Žermena iz Katara razmatraju da obustave finansiranje kluba, jer su nezadovoljni optužbom za zloupotrebu položaja koja je upućena predsedniku kluba Naseru Al-Kelaifiju.
Tvrdi se da je Al-Kelaifi učestvovao u pokušaju da iskoristi svoj uticaj kako bi prinudio Katarski investicioni fond da promeni svoj stav 2018. godine u unutrašnjem sporu oko upravljanja medijskom grupom Lagardere, koja je bazirana u Francuskoj. Katarski fond poseduje akcije u pomenutoj medijskoj grupi. Predsednik "svetaca" je takođe optužen za saučesništvo u kupovini glasova i kršenju izbornih prava.
Sa 87,5% akcija investicioni fond iz Katara je većinski vlasnik PSŽ-a već 14 godina.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
KAKAV OBRAČUN: Dončić protiv Šeja!
VEČERAŠNjI program NBA lige obeležiće duel Oklahoma Siti tandera i LA lejkersa koji se sastaju u "Pejkom centru" tri sata i 30 minuta nakon ponoći.
12. 11. 2025. u 14:15
SRBI MORAJU OPET NA VEMBLI? UEFA se hitno oglasila, i to pred sam početak utakmice Engleska - Srbija
Najnovije vesti iz evropskog fudbala su i te kako zanimljive. A stižu neposredno pred meč Engleza i Srba na Vembliju.
13. 11. 2025. u 15:45
PERSONA NON GRATA: "Tijana, šta će Tompson na tvom koncertu?"
"Pa, nikad se ne zna..."
12. 11. 2025. u 11:04
Komentari (0)