KOVAČEVIĆ NASLEDIO TRIŠOVIĆA: Promena na čelu stručnog štaba kraljevačke Sloge

Goran Ćirović

11. 09. 2024. u 11:12

Posle prve ovosezonske pobede, ostvarene u 4. kolu Srpske lige „Zapad“ u Gornjem Milanovcu protiv Metalca (3:2), šef stručnog štaba kraljevačke Sloge Aleksandar Trišović podneo je ostavku.

КОВАЧЕВИЋ НАСЛЕДИО ТРИШОВИЋА: Промена на челу стручног штаба краљевачке Слоге

G.Šljivić

Na ovaj čin, kako saznajemo, mladi trener i bivši reprezentativac Srbije koji je jedan od najzaslužnijih za ekspresni povratak „belih“ u srpskoligaško društvo posle samo godinu dana provedenih u zonskom rangu, odlučio se zbog neslaganja sa određenim strukturama, odnosno pojedincima u klubu.

Za novog prvog trenera imenovan je Slaviša Kovačević koji je u svojoj karijeri do sada sa klupe predvodio Budućnost Krušik, Zlatibor, Real iz Podunavaca i FAP, a priliku da debituje imaće u subotu kada Sloga na svom terenu dočekuje šabački Lipolist.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan izgubila od Crne Gore - konačan rezultat glasio je 17:33 (9:13) posle zaista neverovatnih dešavanja na parketu u Dortmundu, na kome je naročito briljirala Armel Keli Atinžre, golman Crnogorki, koja je ostvarila čak 18 odbrana, zaustvivši nestvarna 62% šuteva koji su išli ka golu koji je čuvala.

06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01

Komentari (0)

RUSIJA ZAPANJENA: Velika zvezda ne samo da se odrekla ruskog državljanstva, već je otkriveno i - ovo!