VOJVODINA SLAVILA NA ČAIRU: Radnički nije imao snage za još jedan podvig

Tanjug

16. 12. 2023. u 16:05

FUDBALERI Vojvodine pobedili su kao gosti niški Radnički rezultatom 1:0, dok su Mladost i Napredak remizirali 1:1, u mečevima 19. kola Superlige Srbije.

ВОЈВОДИНА СЛАВИЛА НА ЧАИРУ: Раднички није имао снаге за још један подвиг

Samo pet dana posle pobede nad Partizanom, Radnički je na domaćem terenu poražen od Vojvodine. Strelac gola za pobedu "lala" bio je Mateus Indio u 49. minutu, posle dodavanja Andrije Radulovića. Vojvodina je pobedom skočila na peto mesto sa 28 bodova, dok je Radnički pretposlednji sa 16.

Napredak je u Lučanima poveo golom Lazara Zličića u 25, minutu, a asistent je bio Uroš Ljubomirac. Patrik Frajdej je golom u 90+1. minutu sačuvao domaće poraza. Mladost je sedma sa 26 bodova, a Napredak 12. sa 18.

BONUS VIDEO: Geri Lineker: Džud Belingem je pravi vođa, napravio je sjajan potez