POGLEDAJTE: Predsednik Vučić sa sinom Vukanom bodri Zvezdu protiv Sitija (VIDEO)
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, stigao je na ''Marakanu'' sa svojim sinom Vukanom kako bi pružio podršku Crvenoj zvezdi u duelu sa Mančester sitijem.
Foto: Printskrin
Fudbaleri Crvene zvezde dočekali su u poslednjem kolu "G" grupe Mančester siti na stadionu Rajko Mitić, a duel je pratio i predsednik Srbije Aleksandar Vučić sa svojim sinom Vukanom.
Preporučujemo
"ĐOKOVIĆ IH POJEDE ŽIVE": Nik Kirjos o Samprasu, Bekeru, kraju karijere...
13. 12. 2023. u 09:54
ŠTA MU BI? Glavni "pljuvač" Novaka Đoković okrenuo priču za 180 stepeni
12. 12. 2023. u 13:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ANĆELOTI I BRAZIL U PROBLEMU: Nejmar zbog povrede i dalje van terena i trenažnog procesa
NA stadionu Hantington Bank Fild u Ohaju, Brazil i Egipat igraju prijateljski meč u sklopu poslednjih priprema za Svetsko prvenstvo.
06. 06. 2026. u 07:00
CEO IZRAEL U ŠOKU: Ne može da veruje šta se dešava u Tirani! (VIDEO)
Svetsko prvenstvo u fudbalu "samo što nije", a najnovije vesti - prilično su burne.
06. 06. 2026. u 12:41
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)