OGLASILA SE NICA: Evo šta su rekli nakon pokušaja samoubistva njihovog fudbalera
Velika pometnja nastala je u petak u Nici kada je jedan fudbaler ovog francuskog prvoligaša odlučio da sebi prekrati život. Otišao je tokom prepodneva na vijadukt koji se nadvija nad 100 metara provalije na auto-putu A8 koji se pruža duž mediteranske obale u Francuskoj i zapretio da će da skoči, međutim sve se završilo dobro i sada se oglasio i klub.
foto: N. Paraušić
Akciaj spašavanja je protekla uspešno, igrač je na sigurnom već satima, a nakon svega oglasio se i njegov klub.
- Svima nam je laknulo što se sve završilo dobro po Aleksisa danas. On je na sigurnom i zbrinut je. Nastavićemo da poštujemo lekarsku privatnost i to isto tražimo od svih - da poštujete prava na privatnost našeg fudbalera. Ovde smo da mu pomognemo, svi u klubu - poruka je predsednika kluba Žan-Pjera Rivera.
KRIZA GRAĐANA, ŠANSA ZA NORVEŽANE: Ranjena zver stiže na sever Evrope
PREDSTOJEĆI duel u Ligi šampiona između Bodo Glima i Mančester sitija na „Aspmira” stadionu donosi zanimljiv okršaj ekipa koje se nalaze u potpuno različitim formama i takmičarskim situacijama.
20. 01. 2026. u 08:24 >> 10:05
FENOMENALNE VESTI IZ AMERIKE! Nikola Jokić je razlog za radost Srbije!
Nikola Jokić je razlog što su najnovije vesti iz NBA lige - sjajne za sve ljubitelje košarke iz Srbije
19. 01. 2026. u 20:49
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)