ŠTA RADI OVAJ ČOVEK! Aleksandar Mitrović nastavio "teror" u Premijer ligi, prvo jedan projektil, pa drugi (VIDEO)

20. 05. 2023. u 17:10 >> 18:00

ALEKSANDAR Mitrović, napadač Fulama i fudbalske reprezentacije Srbije, nastavio je golgetersku seriju u engleskoj Premijer ligi.

ШТА РАДИ ОВАЈ ЧОВЕК! Александар Митровић наставио терор у Премијер лиги, прво један пројектил, па други (ВИДЕО)

Nakon što je čak osam prvenstvenih utakmica morao da propusti usled suspenzije zbog nasrtaja na sudiju tokom utakmice sa Mančester junajtedom, odigrane 19. marta, "Mitrogol" se vratio tamo gde je i stao protiv giganta s Old Traforda.

Prvo je dao gol u pobedi nad Sautemptonom (0:2), minulog vikenda, a ove subote je mrežu tresao protiv Kristal Palasa.

Dvaput.

U, za Fulam, pretposlednjem meču sezone, i to protiv Kristal Palasa, Mitrović je poravnao rezultat na 1:1 nakon vođstva gostiju preko Edurarda u 34. miinutu.

Pred sam kraj prvog poluvremena dosuđen je penal za ekipu našeg reprezentativca, a taj jedanaesterac Aleksandar Mitrović je izveo snažno i precizno - za izjednačenje (VIDEO).

Na tome se nije zaustavio.

Mitrović je sjajan gol glavom (VIDEO), za vođstvo od 2:1, dao u 61. minutu, posle idealnog centaršuta Vilijana iz slobodnog udarca kod desne korner zastavice.

Meč je na kraju završen rezultatom 2:2, usled pogotka Vorda u 83. minutu, i to nakon vrlo srećnih odbitaka po goste (VIDEO).

Posle ovakvog epiloga, Fulam je deseti na tabeli Premijer lige sa 52 boda, a Kristal Palas 11. sa 44.

Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu