LOŠE VESTI ZA JUVENTUS: Pol Pogba zbog nove povrede van terena do kraja sezone
Fudbaler Juventusa Pol Pogba odsustvovaće do kraja sezone zbog povrede mišića leve butine, prenose italijanski mediji.
FOTO: Tanjug/AP
Pogba se povredio na jučerašnjem meču 35. kola Serije A protiv Kremonezea (2:0). Francuski fudbaler je zbog povrede teren napustio u 24. minutu.
U saopštenju Juventusa se navodi da je posle jutrošnjih pregleda utvrđeno da je Pogba doživeo povredu mišića leve butine i dodaje se da je fudbaler već počeo program rehabilitacije.
Italijanski mediji navode da ova vrsta povrede zahteva pauzu od 15 do 20 dana, zbog čega će Pogba pauzirati do kraja sezone. Juventus će poslednji meč u Seriji A odigrati četvrtog juna protiv Udinezea.
Pogba (30) je propustio veći deo sezone u Seriji A zbog problema sa povredama. On je ove sezone odigrao samo 10 utakmica za torinski klub.
BONUS VIDEO: "OVO VRAĆA OSMEH NA LICE!" Igor Duljaj posle trećeg Partizanovog trijumfa u nizu
PREOKRET U NAJAVI: "Zeleni" će teško sačuvati gol prednosti protiv Betisa
PANATINAIKOS dolazi u Španiju sa minimalnom prednošću i pokušaće da je sačuva protiv Betisa koji će nošen hukom sa tribina potruditi da nastavi svoju evropsku priču (21.00).
19. 03. 2026. u 07:00
PUTIN JE UPRAVO KLEKNUO PRED NjIM! Ovo ni u crkvi nije uradio predsednik Rusije (VIDEO)
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i - sportske događaje. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" vezane su za Italiju. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja. A ruski predsednik Vladimir Putin je zbog toga i te kako oduševljen, te je rešio da nestvarne heroje hitno odlikuje. Pred jednim od njih je i kleknuo.
19. 03. 2026. u 19:58
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)