TSC ČUVA LIGU ŠAMPIONA: Bačkotopolčani nadigrali Radnički i to kako...

08. 05. 2023. u 18:54

FUDBALERI TSC u 34 kolu Superlige Srbije nadigrali su Radnički iz Kragujevca 4:1, te su se na taj način učvrstili na drugoj poziciji.

ТСЦ ЧУВА ЛИГУ ШАМПИОНА: Бачкотополчани надиграли Раднички и то како...

Mesto koje garantuje kvalifikacije za Ligu šampiona cilj je mnogih, a trenutno mu je najbliži TSC, koji je ovom pobedom napravio veliki korak ka Evropi.

Nije dobro počelo po Radnički. Ifet Đakovac je u 20. minutu doneo vođstvo TSC sa bele tačke. "crveni đavoli" su izjednačili sedam minuta kasnije golom Luke Milunovića.

Đakovac je u 33. minutu nije uspeo da realizuje jedanaesterac, propustio je veliku priliku da gostima donese vođstvo. .

I taman kada je izgledalo da će se na poluvreme otići u egalu, Josip Čalušić je doneo drugo vođstvo TSC, dok je sve dileme oko pobednika rešio Nemanja Petrović golom u 60. minutu za 3:1. A konačnih 4:1 postavio je Petar Ratkov u 86. minutu.

VONUS VIDEO: VATROMET, BAKLjE KAO NIKAD PRE... Kad "Meraklije" i Niš slave 100. rođendan Radničkog