BAJERN VEĆ ISPLANIRAO LETNJE POJAČANJE: Nagelsman bacio oko na fudbalera Reala

Milan Blažić

20. 02. 2023. u 15:12

TRENER Bajerna Julijan Nagelsman zainteresovan je za fudbalera Reala i povremenog španskog reprezentativca Danija Sebaljosa, prenose španski mediji.

БАЈЕРН ВЕЋ ИСПЛАНИРАО  ЛЕТЊЕ ПОЈАЧАЊЕ: Нагелсман бацио око на фудбалера Реала

Foto: EPA-EFE/Peter Powell/NMC/Pool

Sebaljos (26) ima ugovor sa Realom do kraja sezone, a u Bajern bi, u slučaju da se ne dogovori sa madridskim klubom u vezi s produženjem ugovora, prešao bez obeštećenja.

Fudbaler Reala je u januaru bio jedan od najboljih igrača na mečevima Kupa kralja i La lige, a navijači madridskog kluba su mu skandirali ime sa tribina na svakoj utakmici.

Španski "Relevo" tvrdi da Nagelsman želi da Sebaljos naredne sezone igra za Bajern, ali je španskom fudbaleru prioritet produženje saradnje sa Realom. Sebaljos je u Real stigao 2017. godine iz Betisa, a od 2019. do 2021. bio je na pozajmici u Arsenalu. Za Real je odigrao 99 utakmica i postigao šest golova.

On je prošao sve omladinske selekcije Španije, a za prvi tim "crvene furije" poslednji put je igrao 2020. godine.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Komentari (0)

VOJISLAV ŠEŠELJ: Moram da saopštim vest koja su mi javili pre nekoliko minuta