LEGENDE U ČAST MIHAJLOVIĆA: Evo ko će sve prisustvovati meču Zvezda - Vojvodina
CRVENA zvezda će u prvoj utakmici nastavka Superlige Srbije dočekati Vojvodinu. Taj duel biće poseban, pošto će se crveno-beli oprostiti od Siniše Mihajlovića koji je preminuo 16. decembra. Na "Marakani" će biti i brojni Mihini saigrači koji su odveli klub iz Ljutice Bogdana na evropski tron.
Foto: M. V./FK Crvena Zvezda
Veliki broj igrača iz zlatne generacije Zvezde biće pristutan na stadionu "Rajko Mitić". Dolazak su najavili:
Vladimir Jugović, Dragiša Binić, Ilija Najdoski, Stevan Stojanović, Slobodan Marović, Goran Vasilijević, Ivica Momčilović, kao i trener te ekipe Ljupko Petrović.
Podsetimo, iz redova šampiona Srbije su naglasili da je ovo utakmica za Mihu, a ulaz je slobodan.
Utakmica Crvena zvezda - Vojvodina igra se u suboru od 16 sati.
BONUS VIDEO: STATUA ZA MESIJA:U Mar del Plati osvanuo spomenik kapitenu Argentine u čast titule svetskog šampiona
Preporučujemo
ISTINA O ĐOKOVIĆEVOJ POVREDI Direktor Australijan opena progovorio na temu koja je zanimala ceo svet
01. 02. 2023. u 10:20 >> 10:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GORI" NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!
SVOJ evropski put Vojvodina nastavlja protiv Ajaksa u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije. Holandski velikan želi ekspresan povratak na međunarodnu scenu posle razočaravajuće prošle sezone, dok Novosađani pokušavaju da se oporave od eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope i naprave iznenađenje pred svojim navijačima na "Karađorđu" (20.00).
23. 07. 2026. u 07:03 >> 07:03
FUDBALSKI SVET ZAVIJEN U CRNO! Preminuo legendarni engleski reprezentativac!
Samo dan posle završetka Svetskog prventstva u fudbalu stigle su tužne vesti sa Ostrva.
20. 07. 2026. u 16:32
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
23. 07. 2026. u 07:19 >> 23:04
Komentari (0)