NE MOGU DA GA OTERAJU IZ KLUBA: Navijači Mančester junajteda dobili neprijatnu vest poslednjeg dana prelaznog roka
POSLEDNjEG dana prelaznog roka navijači slavnog Mančester junajteda dobili su neprijatnu vest. Sve je bilo spremno da jedan od najismevanijih fudbalera današnjice - Hari Megvajer napusti "Old traford", međutim, izgleda da je nemoguće ubediti ovog čoveka da je njegovo vreme u dresu engleskog giganta isteklo.
FOTO: EPA
Fudbaler Mančester junajteda i engleski reprezentativac Hari Megvajer ostaće najmanje do kraja sezone u klubu sa "Old traforda", prenose britanski mediji.
Menadžer tima, Erik ten Hag i navijači engleskog kluba su nezadovoljni igrama Megvajera, koji je navodno imao nekoliko ponuda da napusti engleski klub već u zimskom prelaznom roku.
FOTO: AP/Tanjug
Međutim, Megvajer je posle razgovora sa rukovodstvom "crvenih đavola" odlučio da ostane u klubu najmanje do kraja juna ove godine.
Megvajer (29) je u Mančester stigao iz Lestera 2019. godine za 70 miliona funti, a pre toga je igrao za Vigan, Hal i Šefild junajted. Međutim, on nije ispunio očekivanja čelnika kluba, a odigrao je 160 mečeva i postigao je sedam golova za "crvene đavole".
Megvajer je ove sezone odigrao 16 utakmica za Mančester junajted u svim takmičenjima. O tome da se radi o jednoj od najvećih kiksara u modernoj fudbalskoj istoriji, govori i kompilacija njegovih grešaka, koje su često skupo koštale njegov klub.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
NEOČEKIVANI RASTANAK: Stranac napustio Partizan, a stigao je kao veliko pojačanje!
31. 01. 2023. u 16:13
PROGNOZA ZA DANAS - KIŠA GOLOVA NA METROPOLITANU: Atletiko sprema osvetu za prošlogodišnji poraz u dvomeču
MADRIDSKI Atletiko će dočekati Barselonu u prvoj utakmici polufinala Kupa kralja. Dva španska teškaša se ponovo sastaju u ovoj fazi takmičenja, a igrači Dijega Simeonea žele osvetu nakon prošlogodišnje eliminacije od katalonskih giganta.
12. 02. 2026. u 06:45
TENIS JE ZATEČEN: Novak Đoković digao ruke!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se najboljeg igrača sveta svih vremena.
11. 02. 2026. u 16:13
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)