NIKŠIĆ SLAVI GOLOVE „ORLOVA“: I u Crnoj Gori navijaju za fudbalere Srbije (VIDEO)
02. 12. 2022. u 20:43
PODRŠKA timu Piksija Stojkovića, odnosno Fudbalskoj reprezentaciji Srbije na Svetskom prvenstvu u Kataru stiže od mora do Durmitora.

Foto: V. K.
Posebno večeras, dok se igra prelomna utakmica sa Švajcarskom.
U Nikšiću, Podgorici, Beranama, Baru, Herceg Novom organizovano je gledanje utakmice Srbija-Švajcarska.
Verni navijači daju podršku "orlovima" uz nadu da će se plasirati u nokaut fazu Svetskog prvenstva u Kataru.
BONUS SADRŽAJ
Da li ste znali da je Novak Đoković u svojoj knjizi izneo plan kako da za samo četrnaest dana transformišete i telo i život? Uz nedeljni jelovnik, korisne savete za poboljšanje varenja i izvrsne recepte koji se lako pripremaju, lako ćete se osloboditi viška kilograma i poboljšati zdravlje. Novak vam otkriva i lake vežbe za razgibavanje, iste one koje i on radi pre svakog meča.
Naručite OVDE svoj primerak knjige "Serviraj za pobedu" i krenite stopama najboljeg na svetu.
Takođe, još jedna knjiga o našem asu koja je izazvala veliku pažnju nosi naziv "Novak, pariske priče". Prođite uz Novaka sve njegove emotivne trenutke u upoznajte ga u jednom potpuno drugom svetlu. Na 320 stranica, ilustrovanih do sada neviđenim fotografijama, predstavljen je život slavnog tenisera.
Kliknite OVDE i poručite još danas ovo remek-delo koje će vas odvesti na najslavnije teniske terene.
Preporučujemo

PROZIVKA ZA ŠVAJCARCE: Najluđi transparent srpskih navijača - vidite poruku (FOTO)
02. 12. 2022. u 20:48

JAPANCI PODRŽALI "ORLOVE": Oduševićete vas šta su napravili u Kataru
02. 12. 2022. u 19:32

SRPSKI DERBI U SERIJI A: Sergej dočekuje naš trio iz Firence
FIORENTINA gostuje u Rimu u utakmici 20. kola Serije A.
29. 01. 2023. u 08:47

A SAD, DA UČIMO VRLINE SVETOG SAVE: Novinar hteo da provocira Novaka, nije ni sanjao šta će Đoković da uradi
Novak Đoković se plasirao u finale Australijan opena deseti put u karijeri, a uoči njegove završne ovogodišnje borbe za rekordnu, desetu grend slem titulu Melburnu, podsetio je Australiju na nešto jako važno. Nešto što je zaboravila, a već joj je, davno, davno, rekao.
27. 01. 2023. u 22:07

MAJKA BAKOČEVIĆA O SINOVLjEVOM POSRNUĆU: Problemi sa drogom i dugovima... "Stideću se sina"
KRAJEM osamdesetih, glumcu Nebojši Bakočeviću predviđali su veliku karijeru. Talentom i izgledom osvojio je ljubitelje domaće kinematografije, ali i srca pripadnica nežnijeg pola.
28. 01. 2023. u 20:02
Komentari (0)