MILAN REŠIO PITANJE TRENERA: Roso-neri "zakazali" šefa stručnog štaba do 2025.
Milan je zvanično saopštio da je trener Stefano Pioli potpisao produžetak ugovora sa klubom na dve godine.
Stefano Pioli foto AP
Italijanski 57-godišnji trener pridružio se roso-nerima u oktobru 2019. nakon otpuštanja Marka Đampaola, preuzeo ekipu i napravio ozbiljne rezultate.
Pioli je prošle sezone doveo Milan do prvog skudeta u ovoj deceniji, a tim je sada za petama lidera lige Napolija i želi da odbrani titulu.
Foto AP
Kako je objavio Milan, starteg je stavio na papir novi dvogodišnji produžetak ugovora, koji ga vezuje za klub do juna 2025.
Njegov prethodni ugovor bi istekao na kraju ove sezone.
Italijanski trener je ranije izrazio želju da dugoročno ostane u Milanu i ovo saopštenje potvrđuje da je klub na istoj strani, zadovoljan njegovim radom na terenu i van njega.
Pioli je od dolaska u oktobru 2019. vodio roso-nere 153 utakmice, uzimajući u proseku 1,97 bodova po meču.
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI:
ČETVRTI TRIPL-DABL U NIZU? Dominaciji Nikole Jokića nema kraja!
OČEKUJEMO novo sjajno izdanje najboljeg košarkaša današnjice čiji Denver nagetsi dočekuju Memfis grizlise (3.00).
11. 02. 2026. u 14:00
TENIS JE ZATEČEN: Novak Đoković digao ruke!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se najboljeg igrača sveta svih vremena.
11. 02. 2026. u 16:13
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)