"SRBIN SE PRETVORIO U RONALDA!" Nemanja Matić i bravura kojom je oduševio Italiju, a spasao Murinja (VIDEO)

31. 10. 2022. u 20:37

NEMANjA Matić je jednim potezom raspametio sve navijače FK Roma.

СРБИН СЕ ПРЕТВОРИО У РОНАЛДА! Немања Матић и бравура којом је одушевио Италију, а спасао Муриња (ВИДЕО)

Veteran u desu rimske "vučice" je zablistao u završnici napetog meča sa Veronom.

Gosti su poveli usled, po njih veoma srećnog, "rikošeta" u 27. minutu, potom je Zaniolo u sudijskoj nadoknadi vremena prvog dela utakmice "pretvorio" veliki promašaj saigrača u pogodak, da bi ekipa Žozea Murinja strepela za pobedu do same završnice.

A onda je Srbin stupio na scenu.

Matić je u 88. minutu sjajnim driblingom prevario čuvara na levoj strani napada, a onda brzo izveo dodavanje u sredinu i omogućio mladom Volpatu da donese 2:1 Romi (VIDEO).

Iako je "vučica" potom dotukla grogiranog rivala, jer je El Šaravi u 92. minutu lukavo postigao gol za 3:1, navijači rimskog kluba su "na sav glas" hvaliti srpskog asa na društvenim mrežama.