KRISTIJANO RONALDO POBESNEO: Ovako nešto nije doživeo u karijeri (FOTO)

16. 10. 2022. u 22:43

FUDBALERI Mančester junajteda i Njukasla remizirali su u današnjem duelu (0:0), a najneverovatniji detalj viđen je u 49. minutu meča.

КРИСТИЈАНО РОНАЛДО ПОБЕСНЕО: Овако нешто није доживео у каријери (ФОТО)

Tanjug/AP

Kristijano Ronaldo, igrao je od starta meča, a na startu drugog poluvremena uradio je nešto što retko viđamo u svetu fudbala.

Portugalac je jednostavno uzeo loptu golmanu Niku Poupu i poslao je u mrežu.

Delovalo je zaista čudno kako je Ronaldo iz čista mira, dok se golman "svraka" spremao da izvede slobodni udarac, samo prišao i dao gol.

Lukavi napadač Junajteda je video da je štoper Fabijan Šar već izveo prekid i dodao svom golmanu, koji je mislio da on treba da izvede slobodni udarac.

Sudija Kreg Poson, koji nije gledao situaciju, smatrao je da prekid nije izveden i tako je presudio nakon konsultacije s pomoćnicima. Ronaldo se žalio i dobio žuti karton.

BONUS VIDEO:  POBEDNIČKA PARADA "KRALjEVA": Fudbaleri Reala na ulicama Madrida proslavili 14. titulu prvaka Evrope