ŠOK! Karlos Alkaraz odustao od mastersa u Rimu
Španski teniser Karlos Alkaraz saopštio je danas da zbog povrede ruke preskače masters u Rimu koji je na programu sledeće nedelje.
FOTO: Tanjug/AP
- Osećao sam bol posle igranja u Madridu, nelagodnost u ruci. Danas sam bio na testovima i imam edem mišića, posledica moje poslednje povrede. Nažalost, neću moći da igram u Rimu. Potreban mi je odmor da bih se oporavio i mogao da igram 100 odsto bez bolova - napisao je Alkaraz na društvenim mrežama.
Alkaraz je pre dva dana eliminisan u četvrtfinalu mastersa u Madridu, turnira na kom je pokušao da odbrani titulu osvojenu lane. Španac u obraćanju nije napisao koliko će morati da pauzira, ali španski mediji ističu da će biti spreman za grend slem turnir na šljaci Rolan Garos koji se igra u Parizu od 20. maja do 9. juna.
BONUS VIDEO: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
JUVE "PLAČE" ZA VLAHOVIĆEM: Srbin baš fali "staroj dami" koja bi se da je on tu borila za titulu!
POSLE propuštene prilike da protiv Lećea upiše novu pobedu za vikend, Juventus će tražiti brz odgovor u utorak veče kada gostuje Sasuolu na "MAPEI stadionu" u okviru 19. kola Serije A (20.45).
06. 01. 2026. u 07:30
ALBANCI U ŠOKU: Ne mogu da veruju šta se u Crnoj Gori desilo njihovom momku koji je uvredio Srbiju
Činjenica da je Kosovo Srbija je - činjenica, ma šta o njoj neki drugi govorili, a jedan albanski sportista iz južne srpske pokrajine naučio je to težim putem.
06. 01. 2026. u 12:22
AKO VAM AUTO PROKLIZA: Savet automobiliste koji može spasiti živote - kako bezbedno voziti po SNEGU
ČEDOMIR Brkić objasnio je kako vozači treba da pravilno očiste automobile nakon snežnih padavina, ali i kako da voze, upravljaju i ponašaju se u saobraćaju.
05. 01. 2026. u 19:27
Komentari (0)