NIKO MU NIJE BIO RAVAN: On je najkorisniji igrač drugog kola Evrolige
Nakon što se završilo drugo kolo Evrolige, proglašen je i najkorisniji igrač.
Ilustracija foto: EPA
Nakon što se završilo drugo kolo Evrolige, proglašen je i najkorisniji igrač.
Košarkaš Olimpijakosa Saša Vezenkov najkorisniji je igrač drugog kola Evrolige. Olimpijakos je kod kuće savladao Žalgiris, Vezenkov je ostvario najbolji učinak u karijeri kada je reč o skokovima.
Postigao 23 poena, uz čak 14 skokova i ukupan indeks korisnosti 37.
Igrač grčkih crveno-belih je imao odličan procenat šuta – 6/10 za dva, 2/4 za tri, 5/6 sa linije penala, za 37 minuta provedenih na parketu.
Upisao je i dve asistencije i dve ukradene lopte.
BONUS VIDEO: Trening Pešićevih "orlova" tokom Evropskog prvenstva u košarci
Preporučujemo
PARTIZAN ŽRTVA INSTANT USPEHA: Samo tri poena srpskih košarkaša u porazu od Baskonije
15. 10. 2022. u 13:55
NAVIJAČI ZVEZDE U NEVERICI: Bentil napustio Beograd i otišao u Afriku
15. 10. 2022. u 13:10
"JA SAM VAM OPLjAČKAO STAN" Milenin susret sa lopovom - sve je priznao, a njen potez svedoči o tome kolika je veličina bila
14. 10. 2022. u 20:24 >> 20:55
EMOTIVNO VEČE NA "OLIMPIKU": Legendarni kapiten se vraća kući, navijačima Rome će biti čudno da ne bodre svog voljenog sina
POSLEDNjI meč 17. kola Serije A donosi emotivan duel na Olimpiku, gde Roma dočekuje Đenovu. U centru pažnje je povratak Danijelea De Rosija u Rim, ovoga puta kao rivala, dok domaćin traži pobedu kojom bi održao korak za timovima iz vrha tabele.
29. 12. 2025. u 09:00
PAO ALEKSANDAR LUKAŠENKO: Ovo je njegova prva reakcija (VIDEO)
Najnovije vesti iz Belorusije su prilično neočekivane.
30. 12. 2025. u 19:58
UMRO NAJTEŽI ČOVEK NA SVETU: Sa 600 kilograma ušao u istoriju - borio se da smrša, ali bolest je presudila
DRŽAO je Ginisov rekord za najtežeg čoveka na planeti...
30. 12. 2025. u 18:15
Komentari (0)