TOMISLAV SIVIĆ NAPUSTIO RADNIČKI: Nišlije uzdrmane, trener poručio "Nekome je život majka, nekom maćeha" i - otišao
TRENER fudbalera Radničkog iz Niša Tomislav Sivić podneo je večeras ostavku posle poraza od Novog Pazara sa 3:1 (1:0) u uvodnom meču šestog kola Superlige.
Foto: A. Ilić
Strelci za goste, koji su vezali treći uzastopni trijumf u šampionatu i stigli do petog mesta sa devet bodova, bili su Nikčević, Majdevac i Rubežić, a počasni gol za Radnički postigao je Štulić u sudijskoj nadoknadi vremena
Nišlije sa Sivićem na klupi ove sezone u sedam takmičarskih utakmica nisu upisali nijedan trijumf.
U kvalifikacijama za Ligu konferencija eliminisani su od Gzire sa Malte posle dva remija i nakon izvođenja jedanaesteraca, dok su u Superligi osvojili dva boda u pet utakmica i nalaze se na 14. poziciji.
"Radničkom je sada potrebno nešto mnogo jače da se prodrma. Trener je taj koji mora da ide, da dođe neko ko će moći to bolje da uradi. Ovo je bilo sramno, ja se stidim toga. Žao mi je niške publike, ništa nije slutilo da će ova sezona ovako da krene. Nekom je život majka, nekom maćeha", izjavio je, između ostalog, Sivić na konferenciji za medije posle utakmice.
Bonus video: Kad je u halu ušao vojni orkestar, "grobari" i "delije" zagrmeli kao jedan!
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako. A najnovija vest - obradovala je ruskog predsednika, Vladimira Putina, jer se njegov omiljeni sport vraća na velika, međunarodna vrata, sa sve ruskim obeležjima.
08. 12. 2025. u 15:15
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)