RUSI BAŠ ŽELE ERAKOVIĆA: Dva kluba pokazala interesovanje za štopera Zvezde
FUDBALER Crvene zvezde Strahinja Eraković odigrao je odličnu sezonu u crveno-belom dresu. Njegove partije nisu prošle nezapaženo, pa interesovanje pojednih klubova za novopečenog reprezentativca Srbije ne treba da čudi.
FOTO: M. Vukadinović
Naime, uprava šampiona Srbije je jasno poručila da mladi štoper nije na prodaju, ali ukoliko stigne ponuda koja ne može da se odbije, verovatno bi čelnici kluba iz Ljutice Bogdana razmislili o tome da ih defanzivac napusti.
Eraković je želja ruskih klubova koji očigledno ne žele da odustanu od borbe da dovedu momka rođenog u Batajnici.
- Nema zvaničnih predloga za Strahinju, ali postoji interesovanje Dinama iz Moskve i još jednog ruskog kluba - rekao je Zoran Pavlović, agent 21-godišnjeg štopera, prenosi "Mozzarsport", a potom otkrio da je drugi tim Zenit.
Popularni "Čupa" je dobio prudžen odmor od kluba, zbog toga što je imao reprezentativne obaveze. On bi saigračima trebalo da se pridruži po povratku ekipe sa Zlatibora.
- Nismo imali vremena za razgovor. Treba da se odmori. Kada se vrati u Srbiju, svakako ćemo o svemu razgovarati - zaključio je Pavlović.
Crvena zvezda će drugi deo priprema odraditi u Sloveniji i Eraković će putovati sa ekipom.
BONUS VIDEO: TOP 10 NAJPOSEĆENIJIH FINALA SP I FUDBALU: Katar ima priliku
Preporučujemo
ŠEF DUME: Dve zemlje će nestati, a onda i čitava Evropa ako Ukrajini daju nuklearno oružje
14. 06. 2022. u 16:11 >> 17:23
"ĐOKOVIĆ VIŠE NE UŽIVA U TENISU": Srbin počinje da liči na Nadala, mišljenje je istoričara "belog sporta"
14. 06. 2022. u 11:25 >> 11:27
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
BRUKA: Crnogorci slavili ispadanje Srbije kao da su Hrvati (VIDEO)
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan deklasirana od Crne Gore. Bolja ekipa zasluženo ide dalje, ali uz ne mali skandal.
07. 12. 2025. u 19:40
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (1)