IBRAHIMOVIĆ JE ZABAVAN: Italijanski drugoligaš zove Zlatana
ZLATANU Ibrahimoviću (40) ističe ugovor sa Milanom na kraju sezone, a sve je izvesnije da neće potpisati novi ugovor sa rosonerima.
Foto: AP
Nema sumnje da bi vlasnici Milana voleli da Ibra ostane kod njih, ali uslov je da prihvati mnogo manju platu, što je malo verovatno da će Šveđanin uraditi, pa je verovatnije da će potražiti novi tim.
Novi klub se i javio, a radi se o Bariju, timu koji je izborio plasman u Seriju B, a koji inače gleda 20.000 navijača, što ih stavlja na 10. mesto u čitavoj Italiji. Inače, Bari predvodi Luiđi De Laurentis, sin predsednika Napolija Aurelija De Laurentisa, koji je i sam priznao da želi Ibru u svojim redovima.
- Ibra mi je zabavan. Reč je posebnom karakteru, ima sjajnu komunikaciju i moćan je. Da ga dovedem u Bari s 41. godinom? Što da ne? - rekao je gazda Barija.
Pitanje je da li Bari može ispratiti finansijske zahteve Ibrahimovića, kao i to da li je Šveđanin spreman da se spusti korak niže i odustane od igranja u Ligi šampiona.
Preporučujemo
ŽELELI GA EVROPSKI VELIKANI, ALI... Milinković Savić pojačava tim iz Čempionšipa!?
22. 04. 2022. u 10:10
HAČANOV IMAO NEOBIČNU ŽELjU: Znam da igram protiv Novaka, ali molim vas... (VIDEO)
22. 04. 2022. u 09:09
BIO SAM UŽASAN, JOKIĆ JE BIO BOLjI: Amerikanac priznao da je Srbin neprikosnoven!
22. 04. 2022. u 09:38
STARA DAMA LEČI EVROPKE RANE U RIMU: Vučica je (skoro) nepobediva na Olimpiku, ovde su slavili samo Inter i Napoli (plus Torino dva puta)
ROMA dočekuje Juventus na Olimpijskom stadionu u ključnom susretu u trci za kvalifikacije za Ligu šampiona.
01. 03. 2026. u 06:00 >> 03:00
NOVAK ĐOKOVIĆ GLEDA I NE VERUJE: Dobio šokantne vesti
Najnovije vesti iz tenisa pogodile su mnoge, a među njima je i Novak Đoković.
02. 03. 2026. u 17:01
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)