KAO NA VIDEO-IGRICI: Liverpul izbacio Arsenal, za trofej Kupa - spektakl (VIDEO)

20. 01. 2022. u 22:38

FUDBALERI Liverpula plasirali su se u finale engleskog Liga kupa.

КАО НА ВИДЕО-ИГРИЦИ: Ливерпул избацио Арсенал, за трофеј Купа - спектакл (ВИДЕО)

Tanjug/AP

Oni su, posle 0:0 u prvom meču s Arsenalom, u drugoj utakmici kao gosti trijumfovali sa 0:2.

Prvi pogodak je oduševio sve navijače Crvenih, jer su do njega dovela brza, efikasna dodavanja, te majstorija u završnici.

Ovoga puta, bila je u režiji Dioga Žote, koji je u 19. minutu krunisao odličnu akciju ekipe Jirgena Klopa:

Žota je postavio i konačan rezultat ovog meča, u kome su, naročito u drugom poluvremenu, oba rivala imala odlične priilke.

Igrao se 79. minut kada je portugalski majstor vrlo spretno, lobom matirao Remzdejla i potvrdio da je Liverpul taj koji ide na završni Kup-megdan Čelsiju:

Finale engleskog Liga kupa će biti odigrano na "Vembliju", 27. februara.

BONUS VIDEO: Ovo su fudbaleri sa najvećim zaradama

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna prestala da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna "prestala" da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

Rusija ovih dana sa ponosom ističe da na Evropskom prvenstvu u boksu čiji je domaćin Srbija njeni takmičari mogu da nastupaju uz sva državna znamenja, a i pod imenom zemlje iz koje su, kao i da se himna Ruske Federacije intonira kada neko od Rusa dođe do zlatne medalje. Međutim, baš sa tom himnom desio se jedan neočekivani problem. A onda je usledila vrlo emotivna scena...

28. 04. 2024. u 19:44