ARSENAL OPET ISPUSTIO PREDNOST: Drama na gudisonu, Everton posle preokreta do tri boda (VIDEO)

06. 12. 2021. u 23:28

FUDBALERI Arsenala izgubili su drugu utakmicu zaredom u kojoj su vodili sa 1:0. Bolji od tobdžija bili su fudbaleri Evertona koji su dali četiri golas na ovom meču, ali su im priznata samo dva - dovoljno za tri boda.

АРСЕНАЛ ОПЕТ ИСПУСТИО ПРЕДНОСТ: Драма на гудисону, Евертон после преокрета до три бода (ВИДЕО)

Heroj karamela bio je Demaraj Grej koji je prelepim golom sa 20 metara u drugom minutu nadoknade vremena.

Prethodno je izjednačenje Evertonu doneo Rišarilson, kome bi to bio het-trik da mu VAR nije poništoio prethodna dva gola. I u ovoj akciji učestvovao je Grej i to tako što je pogodio prečku, a odbitak iskoristio Brazilac.

U osmom minutu nadoknade priliku za izjednačenje za Arsenal je imao Pjer Emerik Obamejang, ali je loše šutirao sa ivice kaznenog prostora iako je mogao da bira kak oće da završi akciju.

Everton je ovom pobedom izbio na 12. mesto na tabeli sa 18 bodova, a Arsenal je posle novog poraza ostao na sedmom mestu pošto ga je u subotu preskočio Mančeste junajted pobedom nad Kristal Palasom.