HRVATI U NEVERICI: Brozović postigao autogol zbog kog bi leteo iz seoskog fudbala!

11. 11. 2021. u 21:36

HRVATSKA na Malti igra meč 9. kola kvalifikacija za SP u Kataru. Komšije trenutno imaju prednost od 1:4, a sva četiri gola postigli su igrači "vatrenih".

ХРВАТИ У НЕВЕРИЦИ: Брозовић постигао аутогол због ког би летео из сеоског фудбала!

Tri pogotka postigla je Hrvatska, Perišić je u 6. minutu doneo gostima prednost, Duje Ćaleta-Car je u 22. uvećao prednost, Mario Pašalić u 38. uvećao je prednost gostiju, a potom u drugom minutu nadoknade Pašalić postiže i drugi svoj gol.

Ipak, potez o kome će se najviše govoriti videli smo u 31. minutu kada je u pokušaju da otkloni opasnost po svoj gol Marselo Brozović nespretno reagovao.

Naime, on je pokušao da otkloni opasnost po gol Grbića, ipak volejem je pogodio sebe u glavu i prevario čuvara mreže.