SRBIN JUNAK U HRVATSKOM DERBIJU: Dinamo bio pred porazom, onda je on stupio na scenu (VIDEO)

16. 10. 2021. u 20:57

DINAMO iz Zagreba se namučio na "Rujevici" gde su protiv Rijeke izvukli bod u završnici golom srpskog fudbalera.

СРБИН ЈУНАК У ХРВАТСКОМ ДЕРБИЈУ: Динамо био пред поразом, онда је он ступио на сцену (ВИДЕО)

Komnen Andrić heroj je svih onih kojima je Dinamo u srcu. Zagrebčani su zahvaljujući Srbinu poneli na Maksimir bod sa nezgodnog gostovanja koje je u jednom trenutku pretilo da preraste u bruku.

"Modri" su do 58. minuta imali tri gola zaostatka, odgovornost je onda preuzeo Bruno Petković, postigao je gol u 58. a potom i u 65. minutu. Radost Dinamu" doneo je Komnen Andrić golom u 82. minutu. doneo srpski napadač Komnen Andrić.

Prethodno je dvostruki strelac za Rijeku bio Josip Drmić u 7. i 38. minutu, da bi nakon pogotka Darka Velkovskog u 41. minutu za 3:0 izgledalo da je pitanje pobednika rešeno.