UHAPŠENA ZVEZDA PREMIJER LIGE Izveden s lisicama, a optužba - strašna (VIDEO)
DO minule noći bio je jedan od najtraženijih fudbalera u Engleskoj, a sada je u zatvoru.
Tviter / JakeFrankGeorg1
Vezni fudbaler ove sezone senzacionalnog Brajtona Iv Bisuma uhapšen je u jednom noćnom klubu, sa prijateljem.
Snimak koji je brzo počeo da kruži društvenim mrežama prikazuje trenutak kada supertalentovanog reprezentativca Malija policajci, s lisicama na rukama, izvode iz tog objekta.
Bisuma, koji je sjajnim partijama pomogao Brajtonu da dogura do čak šestog mesta u Premijer ligi, sa samo dva boda zaostatka za liderom Čelsijem, uhapšen je, kako "Skaj sports" javlja, zbog seksualnog zlostavljanja.
Detalji optužnice nisu poznati javnosti u ovom trenutku, ali činjenica da je izveden iz prepunog noćnog kluba, zajedno sa jednim 40-godišnjakom, dovoljno svedoči o ozbiljnosti situacije.
Fudbalski klub Brajton se oglasio kratkim saopštenjem u kome se ne potvrđuje koji je igrač priveden, ali se navodi da je do hapšenja jednog člana prvog tima došlo, te da će rukovodeće strukture pomoći nadležnim organima u svemu što bude trebalo.
U Evropu je prešao 2016, kada je potpisao za Lil, a od 2018. godine je u sadašnjem klubu, koji je za njegov transfer platio 15 miliona funti, odnosno oko 18 miliona evra. Minulih nedelja dovođen je u vezu sa potencijalnim prelaskom u Liverpul, Mančester junajted i Arsenal.
BONUS VIDEO Novi navijački haos u Francuskoj
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
VRATIO SE Nikola Jokić zablistao protiv Bjelice, ali ono koleno u grudi... (VIDEO)
07. 10. 2021. u 08:00
BOBIJEV ŠOU U TEKSASU: Dončić i Kjuban u delirijumu zbog Srbina (VIDEO)
07. 10. 2021. u 08:14
NEOČEKIVAN POTEZ BIVŠEG IGRAČA PARTIZANA: Otišao u penziju, pa završio u NBA ligi
07. 10. 2021. u 08:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
HOLAND PROTIV KEJNA: Gol-mašine u borbi za polufinale Svetskog prvenstva!
Erling Holand i Hari Kejn predvodiće svoje reprezentacije u jednom od najatraktivnijih četvrtfinala Svetskog prvenstva 2026, gde će se u Majamiju na "Hard rok stadionu" sastati Norveška i Engleska (23.00).
11. 07. 2026. u 07:00
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
MURINjO NEĆE DA ĆUTI: "Sramota, ovo je pljačka - usred bela dana! Zašto samo Argentini? Fudbal zaslužuje bolje..."
FUDBALERI Argentine posle nestvarnog preokreta eliminisali su Egipat u osmini finala Svetskog prvenstva.
08. 07. 2026. u 18:20
Komentari (0)