"IMA 36 GODINA I NOSI KOSTOBRANE SA SVOJIM LIKOM": Legenda Mančester junajteda šokirana potezom Ronalda (FOTO)

03. 10. 2021. u 08:55

Mančester junajted izgubio je dva dragocena boda na Old Trafordu u meču sa Evertonom (1:1), a Kristijano Ronaldo je utakmicu počeo na klupi za rezerve.

ИМА 36 ГОДИНА И НОСИ КОСТОБРАНЕ СА СВОЈИМ ЛИКОМ:  Легенда Манчестер јунајтеда шокирана потезом Роналда (ФОТО)

Ole Gunar Solšer uveo ga je u igru tek u 57. minutu, rezultat je tada bio 1:0 za domaći tim, a osam minuta kasnije Tauzend je izjednačio.

Ronaldo u igri nije uradio ništa posebno, ali se o njemu ponovo priča i na društvenim mrežama je jedna od glavnih tema. Razlog su kostobrani!

U trenutku dok se spremao da uđe u igru podešavao je opremu i otkrio da ima specijalno dizajnirane kostobrane na kojima je njegov lik!

Društvene mreže su se odmah usijale, mnogi su smatrali da je Portugalac još jednom pokazao koliko je egocentričan.

"Ima svoju fotografiju na kostobranima koje nosi? Stvarno? U šoku sam...", izjavio je legendarni Roj Kin dok je komentarisao utakmicu svog bivšeg tima, a usijali su se i komentari na društvenim mrežama jer se navijači pitaju dokle ide Ronaldovo samoljublje.

"Ima 36 godina i nosi kostobrane sa svojim likom?", glasio je jedan od komentara.