MITROVIĆ NASTAVIO DA REŠETA: Srbin postigao tri gola za poluvreme (VIDEO)

29. 09. 2021. u 21:44 >> 00:26

SRSPKI fudbaler Aleksandar Mitrović odigrao je poluvreme iz snova. On je za 45 minuta postigao tri gola protiv derbija.

МИТРОВИЋ НАСТАВИО ДА РЕШЕТА: Србин постигао три гола за полувреме (ВИДЕО)

Lako je "kotidžerima" kada imaju "Mitrogola" - 12, 32. i 45. bili su minuti u kojima je sjajni napadač tresao mrežu Svonsija.

Mitrović se sa ova tri pogotka osamio na čeli liste strelaca, pošto je postigao 10 golova, a na sve to je dodao i tri asistencije.

Treba imati u vidu da je ovo tek prvo poluvreme i da predstoji još 45 minuta u kojima Srbin može dodatno da popravi golgeterski učinak.

Zanimljivo u drugom poluvremenu nije bilo golova, pa je meč okončan rezultatom 3:1. Jedini gol za Svonsi postigao je Peterson u 38. minutu.

BONUS VIDEO: Izjave igrača nakon duela Partizan - Crvena zvezda