LUDOGOREC SIGURAN PRED ZVEZDU: Šampionu Bugarske malo više od pola sata dovoljno da sruši Botev

26. 09. 2021. u 21:13

LUDOGOREC je spreman za četvrtak i Crvenu zvezdu. Šampion Bugarske je bez većih problema savladao Botev Vratsu sa 3:1 u devetom kolu tamošnjeg prvenstva.

ЛУДОГОРЕЦ СИГУРАН ПРЕД ЗВЕЗДУ: Шампиону Бугарске мало више од пола сата довољно да сруши Ботев

Spremni su i crveno-beli koji su još lakše preskočili prepreku zvanu Novi Pazar (4:0), tako da i jedni i drugi u dobrom raspoloženju čekaju četvrtak i meč u drugog kola Lige Evrope.

Kada je meč protiv Boteva u pitanju, svi pogoci su postignuti posle 38 minuta fudabala. Tekpetej je u devetom načeo rivala. Ipak, gost se brzo oporavio od šoka i izjednačio preko Paula.

No, u razmaku od dva minuta kiparski napadač Pjeros Sotiriju dva puta trese mrežu rivala i donosi nova tri boda ekipi koju sa klupe predvodi Valdas Dambrauskas.

Ludogovrec je prvi na tabeli sa 18 bodova, Botev zauzima devet mesto i osvojio je devet bodova.

Utakmica u Razgradu igra se u četvrtak od 21 sat. Podsetimo, Zvezda je u prvom kolu Lige Evrope pobedila Bragu sa 2:1 u Beogradu, dok je bugarski šampion remizirao u Danskoj protiv Midtjilanda (1:1).

BONUS VIDEO: Izjave igrača nakon duela Partizan - Crvena zvezda