KRISTIJANO RONALDO: Biću malo nervozan, ali spreman sam za izazove
OVDE sam da nastavim stazom uspeha, osvojio sam mnogo trofeja i želim da nastavim u istom stilu. Znam da sam sposoban za to, zajedno sa mojim saigračima, rekao je Kristijano Ronaldo dan uoči "drugog debija" za Mančester junajted.
FOTO: EPA
Portugalac će sutra posle 12 godina ponovo zaigrati za Junajted, a rival na "Old Trafordu" biće Njukasl.
- Od momenta kada sam sleteo u Mančester osetio sam dobru energiju, to su ljudi koji su me gledali kako sam rastao i napredovao u klubu. Došao sam sa 18 godina, pun strasti za fudbalom i dokazivanjem. Kada sam debitovao u dresu kluba 2003. godine bio sam izuzetno nervozan jer nisam očekivao da budem starter, čak ni da uđem sa klupe. Biću nervozan i u subotu protiv Njukasla, ali sam sada mnogo zreliji, iskusniji i spreman sam za sve izazove - izjavio je Ronaldo za klupsku televiziju.
Preporučujemo
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)