SUPERLIGA SRBIJE: Proleter i Radnički podelili bodove

30. 08. 2021. u 20:16

FUDBALERI Proletera i Radničkog iz Kragujevca odigrali su nerešeno 1:1 u sedmom kolu Superlige Srbije.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Пролетер и Раднички поделили бодове

Dušan Joković je u 14. minutu doveo ekipu iz Novog Sada do prednosti i održavali su je sve do 68. minuta.

Tada je na scenu stupio iskusni Marko Mirić koji je sjajnim pogotkom doneo izjednačenje svom timu i ispostaviće se postavio konačan rezultat. Volej udarcem je iskosa sa desne strane poslao loptu u suprotan ugao gola koji je čuvao Nikola Petrić.

Bivšem fudbaleru Crvene zvezde je ovo bio četvrti gol u Superligi Srbije od početka sezone.

Posle ove utakmice Proleter se nalazi na 13. mestu na tabeli sa pet bodova, dok je Radnički 10. sa osam.