ZVANIČNO: Saša Ilić novi trener Čukaričkog
Legenda Partizana Saša Ilić postavljen je za šefa stručnog štaba Čukaričkog.
FOTO: FSS
Tim sa Banovog brda se nalazi u seriji loših rezultata.
Posle poraza od Kolubare, ispali su iz Konferencijske lige od Hamarbija, a onda su odigrali i nerešno sa Radničkim iz Niša, pa je trener Dušan Đorđević odlučio da podnese ostavku, a nekadašnji reprezentativac Srbije stigao je kao zamena.
Ilić je pre nešto više od dve godine završio fudbalsku karijeru i odmah je našao angažman u Fudbalskom savezu Srbije, gde je zaposlen kao selektor kadetskog tima, a od nedavno je i pomoćnik Draganu Stojkoviću Piksiju u A timu.
Legendarni kapiten crno-belih ima odlične odnose sa sportskim direktorom Čukaričkog Vladimirom Matijaševićem, koji je i sam bio deo Saveza, pa ne čudi što je došlo do saradnje.
Čukarički naredni meč gostuje u subotu u Kragujevcu, gde će Ilić debitovati na klupi "brđana".
Preporučujemo
LEGENDA PARTIZANA NA KLUPI ČUKE? Saša Ilić blizu promocije na Banovom brdu
16. 08. 2021. u 17:37
PROMENE NA BANOVOM BRDU: Đorđević nije više trener fudbalera Čukaričkog
16. 08. 2021. u 14:41
MILOJEVIĆ POSLE POBEDE NAD ČUKARIČKIM: Mislim da smo zasluženo prošli
12. 08. 2021. u 23:08
BARSELONA U PROBLEMU: Flik ne zna kako da skrpi tim za teško gostovanje Betisu
KARTUHA u Sevilji biće poprište duela Betisa i Barselone u četvrtak od 18.30 časova, u okviru 15. kola La lige.
06. 12. 2025. u 10:36
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan izgubila od Crne Gore - konačan rezultat glasio je 17:33 (9:13) posle zaista neverovatnih dešavanja na parketu u Dortmundu, na kome je naročito briljirala Armel Keli Atinžre, golman Crnogorki, koja je ostvarila čak 18 odbrana, zaustvivši nestvarna 62% šuteva koji su išli ka golu koji je čuvala.
06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)