ZVEZDA U NAPADU NA LEVOG BEKA: Crveno-beli zainteresovani za fudbalera Lacija
CRVENA zvezda želi da pojača konkurenciju Milanu Rodiću na poziciji levog beka.
FOTO: M. Vukadinović
Na meti šampiona Srbije je fudbaler Lacija Dimitrije Kamenović, prenosi "Mozzartsport".
Klub iz Rima je zimus doveo ovog 20-godišnjaka iz Čukaričkog u transferu vrednom 3.000.000 evra.
On se trenutno bori za mesto u timu kod Mauricija Sarija. Konkurecncija je jaka, pa osaje da se vidi koliko minuta bi dobio u sezoni koja sledi.
Privremenim odlaskom iz glavnog grada Italije bi oslobodio mesto stranca, što bi Lacio mogao da iskoristi za zvučnije pojačanje, ali i kasnije dobije razvijenijeg igrača.
Dobra stvar za Crvenu zvezdu bila bi ta što bi Kamenović imao status bonusa ukoliko bi se posao pozitivno završio za crveno-bele.
Preporučujemo
PROBLEMI ZA KLUŽ PRED ZVEZDU: Nastup dvojice igrača pod znakom pitanja
14. 08. 2021. u 10:51
DOBRE VESTI ZA ZVEZDAŠE PRED KLUŽ: Katai se oporavlja od povrede, vezista ponovo u timu
14. 08. 2021. u 09:35
MEČ SEZONE U BERGAMU: Juve se bori za Ligu šampiona, "Boginja provincije" za mesto koje vodi u Evropu
JUVENTUS večeras gostuje Atalanti u jednom od ključnih mečeva u borbi za plasman u Ligu šampiona (20.45), a sa samo sedam kola do kraja sezone oba tima su svesna da bi novi kiks mogao skupo da ih košta.
11. 04. 2026. u 08:00
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
OTAC LjUBA RANKOVIĆ TUGUJE: Sin mu preminuo u 41. godini - "Na spomeniku mu piše..."
NEMA većeg iskušenja, niti većeg bola nego nadživeti svoje dete. I ne postoji čovek, bio on vernik ili ateista, koji se u tako strašnom trenutku neće zapitati zašto je Bog to dozvolio.
11. 04. 2026. u 11:40
Komentari (5)